Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Новини

Сьогодні учні гімназії мали зустріч із представниками ювенально їполіції та служби з надзвичайних ситуацій. Цей превентивний захід був проведений у формі дискусу найбільше учнів зацікавили питання поведінки в закладі освіти, користування мопедами, кого повідомляти при виявленні підозрілих предметів які мають ознаки вибухонебезпечних та прийоми і правила поведінки при виявленні і тушінні пожежі.

5 червня розпочав роботу табір відпочинку "ВЕСЕЛКА"

9 червня 2023 о 12:34 | Ренкас Н. М. | 1 коментар

В пятницю в закладі освіти для учнів початкових класів проводився виховний захід: "Безпека на дорозі. Будь видимим на дорозі у темну пору доби" за сприяння організації Діти Чорнобиля! було переглянуто відеоролики з відповідної тематики, та всім учням роздано світлоповертальні елементи одягу

12 листопада 2021 о 12:37 | немає коментарів

Не зважаючи на карантині обмеження в закладі освіти проводилися заходи присвячені Дню української мови. Так, вчителі взяли участь у написані радіодиктанту. А вчителька української мови Лукиша О.М. провела цікаву вікторину на знання рідної мови серед учнів та працівників школи, де заохочувальними подарунками були смачні цукерки!!!

9 листопада 2021 о 11:46 | немає коментарів

Безумовно, День матері - це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.
Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково - від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.
В цей день ми від усієї душі вітаємо дорогих мам з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

11 травня 2021 о 09:40 | немає коментарів

Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства . 8-9 травня Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також інших жертв війни.
День пам’яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні символізує не тріумф переможців над переможеними, а має бути нагадуванням про страшну катастрофу і застереженням. Найважливішим підсумком війни має бути не культ перемоги, а вміння цінувати мир, категорично і безкомпромісно захищати його всіма розумними засобами. Наша пам’ять є запобіжником від того, щоб подібні лиха ніколи не повторювалися.
Ми пам’ятаємо, якою страшною бідою для українців була Друга світова війна. Не забуваємо: той, на чиєму боці справедливість, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука того, що в майбутньому подібна трагедія не повториться.
Зараз, як і в роки Другої світової війни, Україна воює з агресором. Ця боротьба триває щоденно вже сім років і ми не маємо права програти, бо, захищаємо рідну землю, боронимо своє право вільно обирати майбутнє. Для нас це війна за свободу, цивілізованість та демократію.
В нашій школі традиційно були організовано заходи приурочені до цих пам*ятних дат. Проведено виховні години, уроки звитяги, уроки пам*яті на яких вчителі та учні обговорювали актуальні теми далекої та близької війни, розповідали про участь своїх близьких в трагічних подіях далекгого минулого та проводили паралелі із сьогоденням. Була організована тематична виставка.
Традиційно квіти до обелісків героям, як символ пам*яті, смутку та вдячності за подвиг….

11 травня 2021 о 09:05 | немає коментарів

#SchoolResyclingWorld #SRW
Всеукраїнський проєкт "МІШЕЧОК".
У проєкті активну участь узяли здобувачі освіти початкових класів нашого закладу , 28 дітей,віком 6- 10 років. Дітей підтримали батьки, класоводи , вихователі групи продовженого дня. Протягом місяця діти самостійно шили мішечки у школі та дома.Учасники проєкту з розумінням ставляться до проблеми забруднення планети пластиком і тому стали активними прихильниками захисту навколишнього середовища. Дивовижно те, що всі діти захотіли долучитися до проєкту і показали наполегливість , старанність у виготовлення мішечків. Цей проєкт допоміг згуртувати батьків і дітей,зрозуміти, що можна дати друге життя непотрібним речам, мати стильні торбинки для покупок та заощаджувати кошти, і не забруднювати планету.

6 травня 2021 о 11:16 | немає коментарів

Зробимо разом нашу планету чистішою!

27 квітня 2021 о 08:51 | немає коментарів

В Червоноволоцькому закладі стартувала акція "Посади квіти біля школи". Протягом цього тижня запрошуємо Всіх бажаючих посадити, посіяти квіти на шкільній клумбі.

26 квітня 2021 о 09:16 | Вознюк Л. А. | немає коментарів

Учні початкових класів розпочали акцію" Посади дерево". Подяка всім активним батькам, учням та вчителям, техперсоналу.

18 квітня 2021 о 20:11 | Вознюк Є. М. | немає коментарів

Сайт закладу невдовзі запрацює на повну. Приєднуйтесь та наповнюйте свої профілі інформацією а сайт - новинами.

16 квітня 2021 о 08:05 | Вознюк Є. М. | немає коментарів

Запрошуємо всіх бажаючих взяти активну участь у розвитку ресурсу.